Trenerzy i piłkarze Wisłoki oraz Igloopolu Dębica specjalnie dla nas wytypowali wynik dzisiejszego meczu Polski z Argentyną, który odbędzie się w ramach mistrzostw świata w Katarze. 

Co powiedzieli?

Łukasz Cabaj, trener Igloopolu: Niestety moja odpowiedź nie będzie patriotyczna. Typuję 2:1 dla naszych rywali. Argentyna potrzebuje zwycięstwa i ma dużą siłę rażenia. U Polaków liczę na umiejętną obronę, choć poprzednie mecze nie porywały, a dały nam punkty.

Dariusz Kantor, trener Wisłoki: Typuję 0:0, bo taki wynik daje nam awans. Argentyna jeszcze nic wielkiego na tym turnieju nie pokazała, a Szczęsny jest w formie.

Damian Łanucha, piłkarz Wisłoki: 1:1, będzie ciężko, ale wierzę w naszych.

Igor Tarała, piłkarz Igloopolu: Obstawiam remis. Argentynie jest zdecydowanie lepsza, ale jesteśmy w stanie postawić się jej.

Karol Wojtyło, piłkarz Igloopolu: Typuję 1:1. Myślę, że nasza drużynie wyjdzie trochę niżej i będziemy bronić wyniku. Strzelimy jedną bramkę w tym meczu po kontrze i zdobędzie ją Lewandowski. Argentyna ma bardzo dobrych zawodników na każdej pozycji, ale my jako drużyna, która do tej pory nie straciła bramki, będziemy bardzo dobrze poukładani w obronie. Myślę, że tak ten mecz będzie wyglądał.

Przypomnijmy, że aktualnie Polska ma pierwsze miejsce w grupie i dziś o godzinie 20:00 zmierzy się z Argentyną. W tym samym czasie Meksyk zmierzy się Arabią Saudyjską, co w rezultacie da odpowiedź, czy drużyna Czesława Michniewicza zagra w fazie pucharowej mundialu.

Fot. Igloopol Dębica

Wypowiedzi zebrał Tomasz Magdoń

Udostępnij
Polub nas na Facebooku

Pksiazek

administrator

Redaktor naczelny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *