Nie wiesz gdzie możesz ciekawie spędzić czas podczas ferii? Oto kilka miejsc, w których możesz zagospodarować swój czas wolny.

Klub Bilardowy „Pino”

Jest to dobry pomysł na spędzenie czasu w gronie znajomych. W klubie bilardowym „Pino” możesz zagrać w bilarda lub darta. Cena wynajmu stołu za godzinę to 18 złotych.

Lodowisko

Na dębickim lodowisku możesz aktywnie spędzić swój wolny czas. Dodatkowo dziś odbędzie się tam impreza, czyli Lododisco z okazji dnia babci i dziadka. Bilet ulgowy kosztuje 8 zł, a normalny 11 zł. Na miejscu honorowane są również Karta Dużej Rodziny oraz Dębicka Karta Dużej Rodziny.

Kompleks basenów krytych w Dębicy

Na obiekcie tym można pływać na torach o długości 25 m oraz 50 m. Dodatkowo dostępny jest aquapark z jacuzzi oraz brodzik dla najmłodszych. Chętni mogą skorzystać z trzech rodzajów saun: fińskiej, parowej oraz infrared. Bilety dostępne wariancie 70-minutowym oraz 120-minutowym. Cena wejściówki zależna jest również od godziny zakupu. Pełny cennik można znaleźć pod tym adresem.

Kompleks basenów „Nemo” w Pustkowie – Osiedlu

Jest to dobra propozycja dla osób lubiących pływać. Podobnie jak w Dębicy, do dyspozycji jest aquapark, strefa saun oraz 25-metrowe tory pływackie. Podczas ferii bilety można kupić po promocyjnej cenie 2 zł za godzinę. Z oferty skorzystać mogą wyłącznie uczniowie szkół podstawowych i średnich, zamieszkujący gminę Dębica. Pełny cennik znajduje się pod tym linkiem.

Fun & Sport

To miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Jest ono przepełnione atrakcjami dla młodszych i starszych. Zaczynając od trzech placów zabaw, kończąc na strefie wirtualnej rzeczywistości. Fani sportu również się tam odnajdą. W obiekcie można zagrać w minikręgle, squasha, bilard i minigolfa. Ciekawą opcją jest paintball laserowy, który z pewnością dostarczy wielu wrażeń. Pod tym adresem można znaleźć wszystkie informacje dotyczące cen.

Kino Śnieżka 

Jest też coś dla fanów kinematografii. Dębickie kino Śnieżka przygotowało różnorodny repertuar. Dla najmłodszych z pewnością dobrą propozycja będzie nowa odsłona „Kota w Butach”. Starszym do gustu może przypaść „Baby broker” lub „Gra fortuny”. Cennik wraz z repertuarem dostępne są na stronie kina.

Poza powiatem, ale blisko! 

Wyciąg narciarski „Pod dziedzicem”

Miejsce to co prawda nie jest zlokalizowane w naszym powiecie, ale jest jednym z najbliżej położonych stoków narciarskich. Wyciąg narciarski w Gogołowie to propozycja skierowana do osób, które zimę uwielbiają spędzać na nartach. Miejscowość ta położona jest na północ od Jasła, a z Dębicy jedzie się do niej 45 minut, ponieważ oddalona jest o 35 kilometrów. Cennik można znaleźć na stornie pod tym adresem.

Wyciąg narciarski „Oaza”

Nieco dalej od Gogołowa, bo w Strzyżowie znajduje się stok narciarski „Oaza”. Oddalony jest o 42 kilometry od Dębicy, a czas jazdy wynosi 56 minut. Podczas pobytu w tym miejscu można zobaczyć bunkry kolejowe z czasów II wojny światowej zlokalizowane w Strzyżowie oraz Stępinie, położonej 15 kilometrów dalej. Informacje o cenach przejazdów na stoku można znaleźć na tej stornie internetowej.

Fot. Pixabay

Ferie w powiecie dębickim. Lista wydarzeń (20-29 stycznia)

Share:
Polub nas na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *