W najbliższy weekend Legion Pilzno rozegra pierwszy mecz rundy rewanżowej na własnym obiekcie. Igloopol Dębica pojedzie do Przemyśla, a Wisłoka Dębica na Lubelszczyznę. 

III liga

Po ostatniej niedokończonej batalii z KSZO, Wisłoka pojedzie do Białej Podlaskiej powalczyć o trzy punkty z tamtejszym Podlasiem. Ze względu na to, że miejscowość ta oddalona jest o około 340 km od Dębicy, „Biało-zieloni” w podróż udadzą się dzień wcześniej. Mecz zaplanowany jest na sobotę i rozpocznie się o godzinie 15:00. Na ten moment drużyna z województwa lubelskiego rozegrała jedno spotkanie więcej i traci do zespołu trenera Bartosza Zołotara trzy punkty.

IV liga

Legion Pilzno już jutro zainauguruje rundę rewanżową na własnym obiekcie meczem przeciwko Wisłokowi Wiśniowa. Warto podkreślić, że „Legioniści” są jedyną drużyną z powiatu dębickiego, która rozegrała w zeszły weekend pełnowymiarowe spotkanie. Rywal pilźnieńskiej ekipy zajmuje 8. miejsce w ligowej tabeli, a „Biało-czerwoni” tracą do niego zaledwie jeden punkt. Pojedynek zaplanowano na godzinę 15:00.

Igloopol Dębica po obiecujących 68. minutach przeciwko Sokołowi Nisko uda się do Przemyśla, aby spróbować zdobyć komplet punktów. Przeciwnikiem „Morsów” będzie zwaśniona Polonia Przemyśl. „Niedźwiadki” plasują się obecnie na 10. pozycji, a „Biało-niebiescy” znajdują się o cztery miejsca niżej. W sierpniu ubiegłego roku drużyna ze Sportowej 26 pokonała przemyślan aż 6:3. Arbiter pierwszy raz zagwiżdże o godzinie 14:00.

V liga

Pierwsza kolejka dębickiej „Okręgówki” w trakcie piłkarskiej wiosny zapowiada się niezwykle ciekawie. W najbliższą sobotę o godzinie 14:00 na stadionie w Pustkowie- Osiedlu, Chemik rozegra mecz derbowy przeciwko LKS-owi Pustków. „Biało-niebiescy” zlokalizowani są na piątej, a „Żółto-czarni” na dziesiątej pozycji.

Pierwsze spotkanie Czarnovii Czarna w rundzie rewanżowej odbędzie się dopiero w przyszłym tygodniu. Związane jest to z wycofaniem z rozgrywek rezerw Wisłoki Dębica. „Dwójka” z Parkowej miała być pierwszym wiosennym rywalem „Czerwono-żółto-zielonych”.

LKS Żyraków jutro pojedzie do Mielca, aby zmierzyć się tam z lokalną Smoczanką. „Żółto-czarni” zajmują 9.miejsce w tabeli z dorobkiem 20 punktów.

Ostatnią drużyną z powiatu dębickiego, która gra na co dzień w lidze okręgowej jest Kamieniarz Golemki. „Niebiesko-pomarańczowo-czarni” powalczą o trzy punkty na własnym stadionie z rezerwami IV-ligowego Sokoła Kolbuszowa Dolna.

Terminarz

Sobota 18.03.2023r.:

Podlasie Biała Podlaska – Wisłoka Dębica – 15:00
Legion Pilzno – Wisłok Wiśniowa – 15:00
Polonia Przemyśl – Igloopol Dębica – 14:00
Chemik Pustków-Osiedle – LKS Pustków – 14:00
Smoczanka Mielec – LKS Żyraków – 15:00

Niedziela 19.03.2023r.:

Kamieniarz Golemki – Sokół II Kolbuszowa – 14:00

 

 

Fot. DebicaInfo.pl / Tymoteusz Oskarbski

Share:
Polub nas na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *