Już jutro na stadion przy ulicy Piłsudzkiego w Dębicy przyjedzie obecny lider IV ligi, czyli zespół Karpat Krosno, a na Parkową zawita Sokół Sieniawa.

III liga

Wisłoka Dębica – Sokół Sieniawa

W ramach 21. kolejki III ligi do Dębicy przyjedzie drużyna Sokoła Sieniawy. „Biało-niebiescy” w zeszły weekend sensacyjnie pokonali Wieczystą Kraków na własnym obiekcie. Podopiecznych trenera Bartosza Zołotara czeka bardzo wymagający mecz. Jesienne spotkanie obu zespołów zakończyło się remisem 1:1. Dębiczanie rozpoczną walkę o trzy punkty w sobotę o godzinie 15:30.

IV liga

Igloopol Dębica – Karpaty Krosno

Już jutro „Morsy” rozegrają jeden z najbardziej wymagających meczów w sezonie. Na stadion im. 70-lecia Odzyskania Niepodległości zawita obecny lider IV ligi podkarpackiej. „Biało-niebiescy” na ostatnim wyjeździe w Krośnie przegrali aż 8:0. Sobotnie spotkanie będzie idealną okazją do rewanżu. Karpatom w Dębicy nie będzie łatwo, ponieważ Igloopol wygrał wszystkie domowe mecze przeciwko krośnieńskiej drużynie od sierpnia 2018 roku. Arbiter pierwszy raz zagwiżdże o 15:00.

Stal II Mielec – Legion Pilzno

Legioniści w sobotę o komplet punktów pojadą walczyć do Mielca. Ich rywalem będzie rezerwowy zespół grającej w Ekstraklasie Stali Mielec. W październiku, kiedy to „Biało-niebiescy” przyjechali na obiekt przy ulicy Legionów zwycięstwo odnieśli gospodarze. „Biało-czerwoni” znajdują się na 7. miejscu w tabeli, a ich przeciwnicy okupują 14. lokatę. Mecz rozpocznie się o godzinie 11:00.

V liga

LKS Żyraków – Błękitni Siedlanka

„Żółto-czarni” w najbliższy weekend zainaugurują rundę rewanżową przed własną publicznością. Drużyna z Siedlanki plasuje się na 14. pozycji, zaś zespół z Żyrakowa ulokowany jest na 9. miejscu. Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00 na stadionie w Żyrakowie.

Sokół II Kolbuszowa Dolna – Chemik Pustków-Osiedle

Po udanym rozpoczęciu piłkarskiej wiosny piłkarze Chemika pojadą rywalizować o trzy punkty do Kolbuszowej. W przypadku zwycięstwa „Biało-niebiescy” awansują na 3. miejsce w ligowej tabeli. Obecnie pozycję tę zajmuje ekipa „Trójkolorowych”. Spotkanie odbędzie się w niedzielę o 11:30.

LKS Pustków – KS Radomyślanka

„Żółto-czarni” po przegranych w zeszłym tygodniu derbach będą mieli okazję odkuć się przed własną publicznością. Do Pustkowa przyjedzie KS Radomyślanka znajdująca się na 6. miejscu. Rozpoczęcie meczu zaplanowano na godzinę 15:00.

Piast Wolica Piaskowa – Czarnovia Czarna

Sobotni mecz będzie pierwszym w rundzie rewanżowej dla drużyny z Czarnej. „Czerwono-żółto-zieloni” w ostatniej kolejce pauzowali ze względu na wycofanie się z rozgrywek rezerw Wisłoki Dębica. Obecnie znajdują się na 5. miejscu w tabeli. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.

Ostrovia Ostrowy Baranowskie – Kamieniarz Golemki

Zespół Kamieniarza w zeszłą niedzielę na własnym obiekcie wygrał 3:0 z rezerwami IV-ligowego Sokoła Kolbuszowa Dolna. Teraz „Niebiesko-pomarańczowo-czarnych” czeka pierwszy wyjazd. Ich przeciwnikiem będzie uplasowany na ostatnim miejscu zespół Ostrovii Ostrowy Barnowskie. Mecz zaplanowano na godzinę 15:00.

Fot. DebicaInfo.pl / Tymoteusz Oskarbski

Share:
Polub nas na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *