Jubileuszowa edycja Germanfest odbędzie się już 3 czerwca w Chotowej. Na wydarzeniu pojawi się mnóstwo niemieckich samochodów.

Germanfest świętuje swoje 10-lecie organizowania zlotów w Grand Chotowa. Pierwsze tego typu wydarzenie odbyło się końcem maja 2013 roku. Na terenie resortu pojawiły się wtedy 84 samochody marki BMW.

W trakcie tegorocznej odsłony eventu będzie możliwość zobaczenia wielu nowych, jak i starszych pojazdów spod szyldu bawarskiego producenta. Impreza rozpocznie się o godzinie 9:00. Do 17:00 obywać będą się konkursy w rzucie ściurem, przeciąganiu liny oraz skręcaniu felg na czas. W tym czasie uczestnicy będą prezentować swoje projekty, a na stoiskach wystawców będzie możliwość zakupienia kosmetyków samochodowych oraz odzieży organizatora.

Na 15:00 zaplanowano Sexy Car Wash i Foam Party. Od 17:00 do 19:00 potrwa Germanfest Parade, czyli wspólna parada wszystkich samochodów. Później rozpocznie się wspólne biesiadowanie oraz integracja, a o 23:00 zostaną rozdane nagrody.

Za wejście na teren Grand Chotowa w trakcie imprezy trzeba będzie zapłacić 40 złotych. Organizatorem jest BMW-Syndykat.

Share:
Polub nas na Facebooku

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *