Wczoraj w Dębickiej Akademii Rozwoju odbyło się oficjalne otwarcie projektu „Pesel nie jest przeszkodą, bo siła jest kobietą”.

Projekt skierowany jest do kobiet od 18 roku życia z terenu gminy Dębica, które potrzebują zmiany w życiu. Dębicka Akademia Rozwoju na jego realizację pozyskała 150 000 zł dofinansowania z Narodowego Instytutu Wolności w ramach programu Nowe FIO Edycja 2023.

Oficjalne otwarcie projektu odbyło się wczoraj, jednak rozpoczęcie działań przewidziano na wrzesień. Wtedy zostanie zorganizowane forum informacyjne, podczas którego uczestnicy dowiedzą się m.in. dlaczego nie warto stać w miejscu i czasami dobrze coś zmienić w swoim życiu. Udział jest bezpłatny, a zapisywać można się już teraz.

Każda z nas boi się zmiany. Ten projekt chce pokazać, że zmiana w życiu jest potrzebna i ona zawsze jest rozwojowa. I wszystkie te kobiety, które w tym momencie tkwią w tej swojej strefie komfortu często niekomfortowej, chcemy je otworzyć na świat. Chcemy zbudować pewność siebie, nauczyć żyć ze stresem, w zgodzie ze stresem. Będą warsztaty między innymi z wizażu i z dietetykiem. Chcemy tak kompleksowo zadbać o to, żeby na koniec tego projektu ta kobieta była wzmocniona wewnętrznie – mówi Dominika Marć z Dębickiej Akademii Rozwoju.

Wszystkie panie, które chciałyby zmienić coś w swoim życiu, a przy tym miło spędzić czas mogą zgłaszać się pod nr 530 808 741.

Fot. DebicaInfo/Monika Ligęska

Share:
Polub nas na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *