Już w najbliższy weekend zakończy się sezon 2022/2023. W sobotę swoje ostatnie mecze domowe rozgra Wisłoka, Igloopol i Legion.

III liga

Wisłoka Dębica – Podhale Nowy Targ – sobota, 17:30

W swoim ostatnim pojedynku domowym w tym sezonie Wisłoka podejmie Podhale Nowy Targ. Drużyna z południowej części małopolski jeszcze nie tak dawno była zagrożona spadkiem, lecz udana runda wiosenna sprawiła, że „Czerwono-niebiesko-żółci” są pewni utrzymania. W maju zaliczyli trzy wysokie zwycięstwa. Jedno z Lublinianką, którą pokonali aż 9:0, a dwa razy po 5:0 pokonali KS Wiązownicę i rezerwy Cracovii. Widowisko rozpocznie się o 17:30.

IV liga

Igloopol Dębica – JKS Jarosław – sobota, 17:00

Jutro znajdujący się na 12. miejscu Igloopol Dębica przed własną publiką zagra z plasującym się na 4. miejscu JKS-em Jarosław. „Biało-niebiescy” nie mogą popisać się dobrym bilansem, ponieważ w ostatnich pięciu meczach aż cztery razy przegrywali. Przy okazji meczu o 15:00 rozpocznie się rozpoczęcie lata z Igloopolem. Przygotowano wiele atrakcji dla najmłodszych.

Legion Pilzno – Stal II Rzeszów – sobota, 16:00

Legioniści o ostatnie trzy punkty w bieżącym sezonie powalczą z rezerwami Stali Rzeszów. Pilźnieńska drużyna znajduje się na 7. miejscu z dorobkiem 52 punktów. Ich przeciwnicy w 33 meczach uzbierali 49 punktów dzięki czemu okupują 8. miejsce. Mecz rozpocznie się o 16:00.

V liga

KS Radomyślanka – Chemik Pustków – sobota, 17:00

Chemik obecnie trwający sezon zakończy wyjazdowym spotkaniem z KS Radomyślanką. Zespół z Radomyśla zapewnił już sobie pewne 3. miejsce, zaś pustkowianie ulokowani są 5. miejscu. Pojedynek rozpocznie się o 17:00.

LKS Żyraków – Czarnovia Czarna – piątek, 18:00

LKS Żyraków swój ostatni mecz przed własną publicznością rozegra przeciwko Czarnovii Czarna. Czarnieńska drużyna plasuje się na 7. miejscu, zaś LKS zajmuje 10. pozycję. Sędzia po raz pierwszy zagiwżdże o 18:00.

LKS Pustków – Kamieniarz Golemki – sobota, 17:00

LKS Pustków już jutro zmierzy się na własnym obiekcie z Kamieniarzem Golemki. Przeciwnicy LKS-u ostatnio sensacyjnie pokonali KS Radomyślankę aż 6:2, zaś „Żółto-czarni” przegrali 5:2 z Czarnymi Trześń. Jakim wynikiem zakończy się jutrzejszy pojedynek?

Fot. DebicaInfo.pl / Tymoteusz Oskarbski

Share:
Polub nas na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *